RetailCon 2020 on-line

RetailCon 2020 on-line
28.04.2020
ZOOM
Popis

Nultý ročník konference on-line RetailCon

Záznam konference můžete sledovat na níže uvedeném odkaze. Prezentace si lze stáhnout samostatně prostřednictvím odkazů taktéž uvedených níže.

Záznam začíná slovem Jana Fraita z České národní banky, bohužel technické potíže neumožnili zaznamenat úvodní slovo a přenos obrazu. Vše jsme rychle vyřešili a ostatní přednášející již jsou zachyceni slovem i obrazem včetně prezentací. 

Jan Frait hovoří od počátku do zhruba sedmé minuty záznamu, od cca 7.30 do 40.30 si můžete poslechnout právní náhled na současnou situaci pana Sebastiana Macha s GHS Legal.

Následují návrhy na technická řešení přístupu osob, kontroly ochranných prostředků a podobně od pana Marka Pirkla ze společnosti Hikvision a to od 40.30 do cca 55.20.

Josef Cipra zastupující Dropshipping.cz  hovořil o příležitostech v on-line prostředí pro kamenné prodejny a shopping centra a to včetně návrhů na zajištění logistiky například prostřednictví sdílené logistiky v čase zhruba od 55.30 do 1.14.40.

Poslední příspěvek patřil námětům ze zahraničí a novým řešením pro prostory v shopping centrech od Pavlíny Trojovské a to v čase od cca 1.15.00 do 1.29.42.

Záznam konference

Prezentace Sebastian Mach GHS Legal

Prezentace  Marek Pirkl Hikvision Smart Retail Solution

Prezentace Josef Cipra Dropshipping

Prezentace Pavlína Trojovská Centers DATA

Rychlý QR odkaz na tuto stránku